Skulderveske laget av resirkulert PET-plast med en justerbar skulderrem. Med et hovedrom som lukkes med klaff og en spennelukking.
1,69 kg
| Antall | 50 | 100 |
|---|---|---|
| Pris/stk | 93,50 | 92,00 |
Marineblå
| Minimum antall ved bestilling | Produktet kan bestilles i mindre antall, men en ekstra kostnad vil da tilkomme. |
| Green Points | 63 |
| CO2-avtrykk | 1,69 kg |
| Modell | None |
| Opprinnelsesland | PRC |
| Materiale | 600D i Resirkulert polyester |
| Størrelse | 34 x 25 x 8,5 cm |
| Emballasje | 50stk |
| Bruttovekt | 12kg |
| Vekt | 11,4kg |
| Emballasje | 43x31x35cm |
| GTIN / EAN | 8713159567943 |
| GPSR-Informasjon | PF Concept International Coöperatief U.A. 2371 DX Roelofarendsveen The Netherlands PF Concept UK Neptune House Sycamore Trading Est Squires Gate La Blackpool FY4 3RL United Kingdom E-post: http://www.pfconcept.com/contact/ |
| Sertifikat | NeiGRSBSCI |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Trykkekostnad forutsetter trykkeklar original. |
| Nåværende | 2866 |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 11,85 kr
Fra 940,00 kr
Fra 783,00 kr
Fra 235,00 kr
Fra 2819,00 kr
Fra 1253,00 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |