Til skolen, jobb eller for en utflukt, ta med deg alle dine hverdagslige nødvendigheter i denne trendy anti-tyveri ryggsekken. Minimalistisk designerstil og anti-theft funksjon. Inkluderer en 15 tommers polstret laptoplomme. Lettvektig og kompakt konstruksjon. Har RFID-beskyttede lommer og USB-inngang på siden. PVC-fri.
5.15 KG
| Antall | 25 | 50 | 100 | 250 | 500 |
|---|---|---|---|---|---|
| Pris/stk | 587,00 | 571,00 | 555,00 | 545,00 | 534,00 |
Svart
| Størrelse | 30 x 10 x 43 cm |
| Vekt | 560g |
| Trykkeflate | 100 x 100 mm |
| Materiale | Polyester,PU |
| Opprinnelsesland | CHN |
| Product Compliance | Overhold direktivet om farlige stoffer 2011/65/EU & 2015/863, Overhold PAHS-innholdet i Reach & ZEK 01-4-08, Fritt fra klorerte parafiner med kort og medium kjede, Følg direktivet om innhold i AZO-fargestoff 2002/61/EU, Overhold formaldehyddirektivet EN 14184-1, Overhold direktivet om ftalatinnhold, Begrenset i Stockholmkonvensjonen, EU/UK PoP-forordningen, REACH-forordning (EF) nr. 1907/2006, total fluor mindre enn 50 ppm |
| Social Compliance | BSCI |
| GPSR-Informasjon | https://www.xdconnects.com/en-gb/contact-us product@xdconnects.com |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Trykkekostnad forutsetter trykkeklar original. |
| Nåværende | 1703 |
| Nästa Leverans : 2026-08-24 | 1500 |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 309,00 kr
Fra 644,00 kr
Fra 587,00 kr
Fra 1214,00 kr
Fra 783,00 kr
Fra 1057,00 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |