Lett å pakke, lett å elske. Med denne romslige og oversiktlige duffelbagen kan du legge jobben bak deg og dra på helgeeventyr. Ender med trykknapper gjør det mulig å pakke med bred åpning. Utvendig hurtiglomme med nøkkelklips. Innvendige glidelommer for mindre gjenstander. Forhøyet nettinglomme med glidelås for verdisaker. Sterke håndtak med valset kant. Gripestropper i hver ende. Avtakbar, polstret skulderrem.
• Moderne design
• Ender med trykknapper gjør det mulig å pakke med bred åpning
• Innvendig nettinglomme med glidelås for små hverdagsartikler
• Bagasjestropp
• Eksklusivt high-end detaljhandelsmerke
9.2 KG
Svart
| Størrelse | 72 x 42 x 45 cm |
| Vekt | 980g |
| Trykkeflate | 220 x 120 mm |
| Materiale | rPET |
| Opprinnelsesland | PHL |
| Product Compliance | Følg direktivet om innhold i AZO-fargestoff 2002/61/EU, Overhold kadmiumdirektivet 91/338/EU, Overhold formaldehyddirektivet EN 14184-1, Overhold blyinnhold for USA, Overhold PAHS-innholdet i Reach & ZEK 01-4-08, Overhold direktivet om ftalatinnhold, Fritt fra klorerte parafiner med kort og medium kjede, Begrenset i Stockholmkonvensjonen, EU/UK PoP-forordningen, REACH-forordning (EF) nr. 1907/2006, total fluor mindre enn 50 ppm |
| GPSR-Informasjon | https://bellroy.com/customer-care/contact-us support@bellroy.com |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Trykkekostnad forutsetter trykkeklar original. |
| Nåværende | 351 |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 797,00 kr
Fra 814,00 kr
Fra 1069,00 kr
Fra 1175,00 kr
Fra 287,00 kr
Fra 1154,00 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |