Bær pcen din med stil med denne naturlige og slitesterke laptopbaggen i lerret. Baggen er polstret for å beskytte pcen din ekstra godt. Luksus detaljer i imitasjonslær tar utseende til et nytt nivå. Passer laptoper opptil 15,6 tommer, dokumenter og nettbrett. Inkludert avtagbar og justerbar skulderstropp. PVC-fri.
• Holdbar bomull kanvas
• PVC fri
9.68 KG
| Antall | 25 | 50 | 100 | 250 | 500 |
|---|---|---|---|---|---|
| Pris/stk | 480,00 | 467,00 | 453,00 | 445,00 | 436,00 |
Grå
XD Collection har det meste innen teknologi, vesker, vannflasker, paraplyer, notatbøker, penner. Samlingen er bred, nyskapende og med miljø og sikkerhet i fokus. XINDAO var den første leverandøren av reklameprodukter i Kina til å motta ISO 14001-sertifisering. XINDAO er også ISO 9001-sertifisert siden 1999 og ble tildelt ISO 14001-sertifisering av TÜV Rheinland i Tyskland
| Størrelse | 40 x 35 x 11.5 cm |
| Vekt | 1030g |
| Trykkeflate | 80 x 100 mm |
| Materiale | Lerret,PU |
| Opprinnelsesland | CHN |
| Product Compliance | Fritt fra klorerte parafiner med kort og medium kjede, Overhold direktivet om nikkelfrigivelsesmetode BS EN 1811:2012 og A:2015, Overhold SVHC-direktivet 1907/2006/EU, Overhold PAHS-innholdet i Reach & ZEK 01-4-08, Overhold blyinnhold for USA, Overhold kadmiumdirektivet 91/338/EU, Følg direktivet om innhold i AZO-fargestoff 2002/61/EU, Ingen PVC-materialer brukt |
| GPSR-Informasjon | https://www.xdconnects.com/en-gb/contact-us product@xdconnects.com |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Trykkekostnad forutsetter trykkeklar original. |
| Nåværende | 74 |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 587,00 kr
Fra 1214,00 kr
Fra 1057,00 kr
Fra 705,00 kr
Fra 440,00 kr
Fra 705,00 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |