Thule Lumion 16'' PC sekk er laget av resirkulert polyester, og har en frontlomme med glidelås for organisering samt et større rom med glidelås med en polstret 16 ' PC sleeve. Det øverste bærehåndtaket lar deg gripe og gå mens det polstrede bakpanelet gir lavere korsryggstøtte. En sidelomme for vannflasker og kjedebånd er bonusfunksjoner på denne ryggsekken.
4,74 kg
| Antall | 50 | 100 |
|---|---|---|
| Pris/stk | 809,00 | 800,00 |
Solid svart
| Minimum antall ved bestilling | Produktet kan bestilles i mindre antall, men en ekstra kostnad vil da tilkomme. |
| Green Points | 25 |
| CO2-avtrykk | 4,74 kg |
| Modell | None |
| Opprinnelsesland | KAMBODSJA |
| Materiale | 600D i Resirkulert polyester |
| Størrelse | 46 x 15 x 30 cm |
| Emballasje | 10stk |
| Bruttovekt | 8kg |
| Vekt | 7,6kg |
| Emballasje | 35x50x50cm |
| GTIN / EAN | 0085854260701 |
| GPSR-Informasjon | Thule Organization Solutions sa/nv Avenue Jean Monnet 4 1348 Louvain-la-Neuve - Belgium https://www.thule.com/nl-be/ |
| Sertifikat | Nei |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Trykkekostnad forutsetter trykkeklar original. |
| Nåværende | 460 |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 587,00 kr
Fra 1214,00 kr
Fra 1057,00 kr
Fra 705,00 kr
Fra 440,00 kr
Fra 705,00 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |