Hurtigabsorberende, hurtigtørkende og vaskbart treningshåndkle produsert av slitesterkt og holdbar polyester. Leveres i en PET beholder med et bærehåndtak med innebygd karabiner for enkel bæring. Fås i fem friske farger. Stort dekorasjonsområde på beholderen, dekorasjon også mulig på selve håndkleet. Størrelse: 30 x 80 cm.
0,40 kg
| Antall | 50 | 100 | 250 | 1000 |
|---|---|---|---|---|
| Pris/stk | 49,20 | 46,70 | 45,85 | 45,00 |
Rød
| Minimum antall ved bestilling | Produktet kan bestilles i mindre antall, men en ekstra kostnad vil da tilkomme. |
| Green Points | 8 |
| CO2-avtrykk | 0,40 kg |
| Opprinnelsesland | PRC |
| Materiale | PET plast |
| Diameter | 6,5cm |
| Størrelse | 16,5 x Ø 6,5 cm |
| Emballasje | 50stk |
| Bruttovekt | 6kg |
| Vekt | 5,7kg |
| Emballasje | 36x36x36cm |
| GTIN / EAN | 8713159350132 |
| GPSR-Informasjon | PF Concept International Coöperatief U.A. 2371 DX Roelofarendsveen The Netherlands PF Concept UK Neptune House Sycamore Trading Est Squires Gate La Blackpool FY4 3RL United Kingdom E-post: http://www.pfconcept.com/contact/ |
| Sertifikat | BSCINei |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Trykkekostnad forutsetter trykkeklar original. |
| Nåværende | 7705 |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 11,85 kr
Fra 119,00 kr
Fra 95,00 kr
Fra 119,00 kr
Fra 262,00 kr
Fra 36,00 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |