Strike er en fotball i størrelse 5 laget for fritidslek i hager, på strender og i parker. Den passer for alle ferdighetsnivåer og har en slitesterk konstruksjon av høy kvalitet for pålitelig ytelse, kombinert med et lekent design som gjør den attraktiv for salg i butikk.
0,19 kg
| Antall | 50 | 100 | 250 | 1000 |
|---|---|---|---|---|
| Pris/stk | 72,00 | 68,50 | 67,00 | 65,00 |
Solid svart
| Minimum antall ved bestilling | Produktet kan bestilles i mindre antall, men en ekstra kostnad vil da tilkomme. |
| Green Points | 4 |
| CO2-avtrykk | 0,19 kg |
| Modell | None |
| Opprinnelsesland | PRC |
| Materiale | PVC |
| Størrelse | 21,5 x 21,5 cm |
| Emballasje | 40stk |
| Bruttovekt | 14kg |
| Vekt | 13,3kg |
| Emballasje | 42x46x42cm |
| GTIN / EAN | 8713159741428 |
| GPSR-Informasjon | PF Concept International Coöperatief U.A. 2371 DX Roelofarendsveen The Netherlands PF Concept UK Neptune House Sycamore Trading Est Squires Gate La Blackpool FY4 3RL United Kingdom E-post: http://www.pfconcept.com/contact/ |
| Sertifikat | BSCI |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Trykkekostnad forutsetter trykkeklar original. |
| Nåværende | 0 |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 11,85 kr
Fra 8,00 kr
Fra 10,35 kr
Fra 20,85 kr
Fra 20,85 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |