Førsteklasses termokopp med en praktisk åpningsmekanisme i rustfritt stål som gjør det mulig å betjene med en hånd. RCS sertifisert kropp i rustfritt stål med et slitesterkt pulverbelegg. Lokket er laget av RCS sertifisert rustfritt stål og PP plast. Kobberbelegg og keramisk fôr. Passer de fleste vanlige bilkoppholdere. Holder drikker varme i 12 timer eller kalde i 24 timer. Presenteres i gaveeske av resirkulert papp. Volumkapasitet: 350 ml.
1,12 kg
| Antall | 50 | 100 | 1000 |
|---|---|---|---|
| Pris/stk | 200,00 | 192,00 | 184,00 |
Hvit
| Minimum antall ved bestilling | Produktet kan bestilles i mindre antall, men en ekstra kostnad vil da tilkomme. |
| Green Points | 54 |
| CO2-avtrykk | 1,12 kg |
| Modell | None |
| Opprinnelsesland | PRC |
| Materiale | RCS sertifisert resirkulert rustfritt stål |
| Diameter | 7,5cm |
| Størrelse | 14,9 x 7,9 cm |
| Emballasje | 24stk |
| Bruttovekt | 9kg |
| Vekt | 8,55kg |
| Emballasje | 36x53x21cm |
| GTIN / EAN | 8713159702405 |
| GPSR-Informasjon | PF Concept International Coöperatief U.A. 2371 DX Roelofarendsveen The Netherlands PF Concept UK Neptune House Sycamore Trading Est Squires Gate La Blackpool FY4 3RL United Kingdom E-post: http://www.pfconcept.com/contact/ |
| Sertifikat | NeiRCSBSCI |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Trykkekostnad forutsetter trykkeklar original. |
| Nåværende | 684 |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 11,85 kr
Fra 178,00 kr
Fra 85,00 kr
Fra 70,00 kr
Fra 146,00 kr
Fra 448,00 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |