Isolert krus med doble vegger og sølesikkert skrulokk. Lokk med klips som hindrer søl og tetter uten silikon. Miks & Match farger for å lage ditt perfekte krus. Produsert i Storbritannia. Leveres i en hvit gaveeske. Pakket i resirkulert PE plastpose. BPA fri. EN12875-1-kompatibel, tåler oppvaskmaskin og mikrobølgeovn.
0,63 kg
| Antall | 50 | 100 | 250 | 500 |
|---|---|---|---|---|
| Pris/stk | 85,00 | 75,00 | 70,00 | 67,00 |
Solid svart
| Minimum antall ved bestilling | Produktet kan bestilles i mindre antall, men en ekstra kostnad vil da tilkomme. |
| Green Points | 51 |
| CO2-avtrykk | 0,63 kg |
| Opprinnelsesland | STORBRITANNIA |
| Materiale | PP plast |
| Størrelse | 13,5 x 16,4 x 12,8 cm |
| Emballasje | 60stk |
| Bruttovekt | 11,5kg |
| Vekt | 10,92kg |
| Emballasje | 62x38x71cm |
| GTIN / EAN | 8713159374404 |
| GPSR-Informasjon | PF Concept International Coöperatief U.A. 2371 DX Roelofarendsveen The Netherlands PF Concept UK Neptune House Sycamore Trading Est Squires Gate La Blackpool FY4 3RL United Kingdom E-post: http://www.pfconcept.com/contact/ |
| Sertifikat | SMETA |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Trykkekostnad forutsetter trykkeklar original. |
| Nåværende | 10000 |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 11,85 kr
Fra 178,00 kr
Fra 85,00 kr
Fra 70,00 kr
Fra 146,00 kr
Fra 448,00 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |