Dette keramiske kruset ser bra ut på et hvilket som helst skrivebord! Kruset kan vaskes i oppvaskmaskin og har blitt testet iht. EN12875-1 (minst 125 vaskesykluser) for alle dekorasjonsmulighet. Pakket i en gaveboks. Kapasitet 350 ml. Kruset har en glansende innside, og en matt utside.
0.54 KG
| Antall | 25 | 100 | 250 | 500 | 1000 | 1500 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Pris/stk | 67,00 | 65,00 | 63,00 | 61,00 | 60,00 | 59,00 |
Svart
XD Collection har det meste innen teknologi, vesker, vannflasker, paraplyer, notatbøker, penner. Samlingen er bred, nyskapende og med miljø og sikkerhet i fokus. XINDAO var den første leverandøren av reklameprodukter i Kina til å motta ISO 14001-sertifisering. XINDAO er også ISO 9001-sertifisert siden 1999 og ble tildelt ISO 14001-sertifisering av TÜV Rheinland i Tyskland
| Størrelse | 9 x 7 x 8 x ø 9 cm |
| Vekt | 305g |
| Trykkeflate | 30 x 50 mm |
| Materiale | Keramikk |
| Opprinnelsesland | CHN |
| Product Compliance | Overhold blyinnhold for USA, Overhold sikkerhetslovgivning for tysk mat |
| Social Compliance | BSCI |
| GPSR-Informasjon | https://www.xdconnects.com/en-gb/contact-us product@xdconnects.com |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Trykkekostnad forutsetter trykkeklar original. |
| Nåværende | 14364 |
| Nästa Leverans : 2026-06-11 | 10008 |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 178,00 kr
Fra 167,00 kr
Fra 153,00 kr
Fra 210,00 kr
Fra 143,00 kr
Fra 49,00 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |