X8 RCS sertifisert R-ABS smooth touch penn er et nytt sofistikert medlem av X pennefamilien. Et nytt utseende, med tupp av krom. Glatt og fin overflate og ekstra god skrivekomfort. Perfekt for å kommunisere ditt firmabudskap. Inkluderer ca. 1200m skrivelengde German Dokumental® blått blekk ink refill med TC-kule for ultra smooth skriveegenskap.
• Dokumental ink®
• 1200 meter skrivelengde
• Moderne design
0.06 KG
| Antall | 25 | 500 | 1000 | 2500 | 5000 | 10000 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Pris/stk | 9,30 | 9,00 | 8,80 | 8,50 | 8,40 | 8,20 |
Rosa
XD Collection har det meste innen teknologi, vesker, vannflasker, paraplyer, notatbøker, penner. Samlingen er bred, nyskapende og med miljø og sikkerhet i fokus. XINDAO var den første leverandøren av reklameprodukter i Kina til å motta ISO 14001-sertifisering. XINDAO er også ISO 9001-sertifisert siden 1999 og ble tildelt ISO 14001-sertifisering av TÜV Rheinland i Tyskland
| Størrelse | 14 x ø 1.1 cm |
| Vekt | 10g |
| Trykkeflate | 35 x 7 mm |
| Materiale | Resirkulert ABS |
| Opprinnelsesland | CHN |
| Product Compliance | Fritt fra klorerte parafiner med kort og medium kjede, Overhold direktivet om ftalatinnhold, Overhold PAHS-innholdet i Reach & ZEK 01-4-08, Overhold blyinnhold for USA, Overhold kadmiumdirektivet 91/338/EU, |
| Sporbarhet | GRS |
| Social Compliance | BSCI |
| GPSR-Informasjon | https://www.xdconnects.com/en-gb/contact-us product@xdconnects.com |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Trykkekostnad forutsetter trykkeklar original. |
| Nåværende | 25910 |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 42,30 kr
Fra 5,65 kr
Fra 7,60 kr
Fra 14,90 kr
Fra 7,91 kr
Fra 2,98 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |