Icon Pure Recycled er en helt ny reklamepenn i Maxemas miljøsortiment, laget av 100 % gjenvunnet ABS-plast. Designen er en kombinasjon av moderne Pure og populære Icon med oval klips som stilfullt rammer inn ditt reklametrykk.
| Antall | 100 | 300 | 500 | 1000 | 2000 | 5000 | 10000 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Pris/stk | 21,70 | 19,30 | 18,35 | 16,95 | 15,95 | 15,10 | 14,60 |
Onyx svart / pms svart
Finn din neste reklamepenn i Maxemas verden av kvalitet og skjønnhet. Den italienske produsenten produserer elegante modeller, i høy kvalitet og med lang levetid. Maxemas modeller er tilgjengelig i et bredt spekter av farger for å passe din bedrifts design. Det er også mulig å spesialprodusere penner med din helt egen fargekombinasjon.
| Opprinnelsesland | Italien |
| Vekt | 11g |
| Lengde | 140mm |
| Emballasje | 50 stk. i kartong |
| Refill | 1,0mm Jumbo Refill dokumentäkta bläck ISO-12757/2 |
| Blekkfarge | Blå |
| Leveringstid | 10-15 virkedager etter godkjent korrektur |
| Øvrig informasjon | Tillverkarens Artnr: IC8- MATT RE 07Produkttyp: Miljöpenna Återvunnen plastStatistikkod: 9608109200 |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Trykkekostnad forutsetter trykkeklar original. |
| Lagersaldo 50510-9128-LB | 11 475 st |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 41,75 kr
Fra 5,41 kr
Fra 11,65 kr
Fra 14,30 kr
Fra 13,10 kr
Fra 2,86 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |