Pure Recycled er en svært stilfull reklamepenn i moderne design med vrimekanisme og matt finish. Laget av 100 % gjenvunnet ABS-plast. Modell i jordfarger. Pure gjør seg veldig godt med klipstrykk, men også pennekroppen egner seg utmerket for trykk. Laget av 100 % gjenvunnet ABS-plast.
| Antall | 100 | 300 | 500 | 1000 | 2000 | 5000 | 10000 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Pris/stk | 22,75 | 20,20 | 19,30 | 17,85 | 16,75 | 15,75 | 15,10 |
Onyx svart / pms svart
Finn din neste reklamepenn i Maxemas verden av kvalitet og skjønnhet. Den italienske produsenten produserer elegante modeller, i høy kvalitet og med lang levetid. Maxemas modeller er tilgjengelig i et bredt spekter av farger for å passe din bedrifts design. Det er også mulig å spesialprodusere penner med din helt egen fargekombinasjon.
| Opprinnelsesland | Italien |
| Vekt | 12g |
| Lengde | 143mm |
| Emballasje | 50 stk i kartong |
| Refill | 1,0mm Plastic Jumbo BP, ISO 12757-2 |
| Blekkfarge | Blå |
| Leveringstid | 10-15 arbeidsdager etter godkjent korrektur |
| Øvrig informasjon | Tillverkarens Artnr: F2P-MATT RE 07Produkttyp: Miljöpenna Återvunnen plastStatistikkod: 9608109200 |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Trykkekostnad forutsetter trykkeklar original. |
| Lagersaldo 50510-7308-LB | 8 295 st |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 41,75 kr
Fra 5,41 kr
Fra 11,65 kr
Fra 14,30 kr
Fra 13,10 kr
Fra 2,86 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |