Zink er en reklamepenn i ny spennende design med rette og rene linjer. Pennen har vrimekanisme og er tilgjengelig i et bredt spekter av farger. Merkes med fordel på klipset. Det er mulig å bestille egne kombinasjoner av standardfarger når du bestiller 5 000 eller 10 000 for egen PMS.
| Antall | 500 | 1000 | 2000 | 5000 | 10000 |
|---|---|---|---|---|---|
| Pris/stk | 13,30 | 12,70 | 11,75 | 10,35 | 10,15 |
Hvit / pms vit
Finn din neste reklamepenn i Maxemas verden av kvalitet og skjønnhet. Den italienske produsenten produserer elegante modeller, i høy kvalitet og med lang levetid. Maxemas modeller er tilgjengelig i et bredt spekter av farger for å passe din bedrifts design. Det er også mulig å spesialprodusere penner med din helt egen fargekombinasjon.
| Opprinnelsesland | Italien |
| Vekt | 11g |
| Lengde | 147mm |
| Emballasje | 50 stk i kartong |
| Refill | 1,0mm Jumbo Refill dokumentäkta bläck ISO-12757/2 |
| Blekkfarge | Blå |
| Leveringstid | 10-15 arbeidsdager etter godkjent korrektur |
| Øvrig informasjon | Tillverkarens Artnr: Z1 C 01 bianco col 01Produkttyp: Reklampenna, PlastStatistikkod: 9608109200 |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Trykkekostnad forutsetter trykkeklar original. |
| Lagersaldo 50510-2031-A | 10 415 st |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 41,75 kr
Fra 5,41 kr
Fra 11,65 kr
Fra 14,30 kr
Fra 13,10 kr
Fra 2,86 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |