Desk-Mate® A6 notatbok med spiral. Inneholder 50 blanke 80 g/m² ark, glossy frontomslag i papp (250 g/m²) og et 450 mikron transparent polypropylen cover. Sort eller hvit spiral. Sidene i denne allsidige notatboken kan tilpasses slik du ønsker - enten du ønsker linjer, ruter eller dottet - alt er mulig!
0,16 kg
| Antall | 250 | 500 | 1000 | 2500 |
|---|---|---|---|---|
| Pris/stk | 31,70 | 30,85 | 29,20 | 28,35 |
Hvit
| Minimum antall ved bestilling | Produktet kan bestilles i mindre antall, men en ekstra kostnad vil da tilkomme. |
| Green Points | 57 |
| CO2-avtrykk | 0,16 kg |
| Opprinnelsesland | STORBRITANNIA |
| Materiale | Papir, 80 g/m2, PP plast, Papp, 280 g/m2 |
| Størrelse | 14,8 x 0,5 x 10,5 cm |
| Emballasje | 260stk |
| Bruttovekt | 23kg |
| Vekt | 21,85kg |
| Emballasje | 46x31x25cm |
| GTIN / EAN | 8713159340874 |
| GPSR-Informasjon | PF Concept International Coöperatief U.A. 2371 DX Roelofarendsveen The Netherlands PF Concept UK Neptune House Sycamore Trading Est Squires Gate La Blackpool FY4 3RL United Kingdom E-post: http://www.pfconcept.com/contact/ |
| Sertifikat | FSC®SMETA |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Trykkekostnad forutsetter trykkeklar original. |
| 50 sidor | 10000 |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 11,85 kr
Fra 11,65 kr
Fra 74,00 kr
Fra 8,76 kr
Fra 11,65 kr
Fra 28,20 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |