Stilig notisbok i A5-størrelse i kunstlær med stivt korkomslag. Med strikk i matchende farge, båndmarkør, 80 kremfargede linjerte ark av 80 g-papir og en utvidbar lomme bak til små notislapper. Pakket i svart gaveeske.
0,88 kg
| Antall | 50 | 100 | 250 | 1000 |
|---|---|---|---|---|
| Pris/stk | 107,00 | 104,00 | 100,00 | 98,50 |
Solid svart
Innovativt magasindesign, laget av miljøvennlige materialer i en rekke populære farger.
| Minimum antall ved bestilling | Produktet kan bestilles i mindre antall, men en ekstra kostnad vil da tilkomme. |
| Green Points | 34 |
| CO2-avtrykk | 0,88 kg |
| Opprinnelsesland | PRC |
| Materiale | Kork, PU plast |
| Størrelse | 21,4 x 1,5 x 14,4 cm |
| Emballasje | 40stk |
| Bruttovekt | 14kg |
| Vekt | 13,3kg |
| Emballasje | 34x41x25cm |
| GTIN / EAN | 8713159308188 |
| GPSR-Informasjon | PF Concept International Coöperatief U.A. 2371 DX Roelofarendsveen The Netherlands PF Concept UK Neptune House Sycamore Trading Est Squires Gate La Blackpool FY4 3RL United Kingdom E-post: http://www.pfconcept.com/contact/ |
| Sertifikat | NeiFSC®BSCI |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Trykkekostnad forutsetter trykkeklar original. |
| Nåværende | 2953 |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 12,15 kr
Fra 9,14 kr
Fra 65,50 kr
Fra 12,15 kr
Fra 67,50 kr
Fra 70,00 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |