Liliana A5 notatblokk med hardt omslag, avrundede hjørner og 72 linjerte ark med 90 g/m² papir. Dekselet er laget av RPET og sukkerrørpapir.
0,66 kg
| Antall | 50 | 250 | 1000 |
|---|---|---|---|
| Pris/stk | 33,35 | 32,50 | 31,70 |
Murstein
| Minimum antall ved bestilling | Produktet kan bestilles i mindre antall, men en ekstra kostnad vil da tilkomme. |
| Green Points | 18 |
| CO2-avtrykk | 0,66 kg |
| Modell | None |
| Opprinnelsesland | PRC |
| Materiale | Sukkerrørspapir, Resirkulert PET Polyester |
| Størrelse | 21 x 14,5 cm |
| Emballasje | 40stk |
| Bruttovekt | 10kg |
| Vekt | 9,5kg |
| Emballasje | 26x34x25cm |
| GTIN / EAN | 8713159703730 |
| GPSR-Informasjon | PF Concept International Coöperatief U.A. 2371 DX Roelofarendsveen The Netherlands PF Concept UK Neptune House Sycamore Trading Est Squires Gate La Blackpool FY4 3RL United Kingdom E-post: http://www.pfconcept.com/contact/ |
| Sertifikat | BSCI |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Trykkekostnad forutsetter trykkeklar original. |
| Nåværende | 2609 |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 11,85 kr
Fra 12,15 kr
Fra 9,14 kr
Fra 65,50 kr
Fra 12,15 kr
Fra 67,50 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |