Holm A5 notatbok med hardt omslag har 80 linjerte ark med 120 g/m2 steinpapir, for en jevn og mer bærekraftig skriveopplevelse. Steinpapir er 100 % trefritt, og produksjonsprosessen bruker mindre energi sammenlignet med resirkulert eller nytt tremassepapir.
0,96 kg
| Antall | 50 | 100 | 250 |
|---|---|---|---|
| Pris/stk | 36,70 | 35,00 | 34,20 |
Beige
| Minimum antall ved bestilling | Produktet kan bestilles i mindre antall, men en ekstra kostnad vil da tilkomme. |
| Green Points | 50 |
| CO2-avtrykk | 0,96 kg |
| Modell | None |
| Opprinnelsesland | PRC |
| Materiale | Steinpapir, Papp |
| Størrelse | 21 x 14,5 cm |
| Emballasje | 40stk |
| Bruttovekt | 16kg |
| Vekt | 15,2kg |
| Emballasje | 31x33x24cm |
| GTIN / EAN | 8713159670087 |
| GPSR-Informasjon | PF Concept International Coöperatief U.A. 2371 DX Roelofarendsveen The Netherlands PF Concept UK Neptune House Sycamore Trading Est Squires Gate La Blackpool FY4 3RL United Kingdom E-post: http://www.pfconcept.com/contact/ |
| Sertifikat | NeiFSC®BSCI |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Trykkekostnad forutsetter trykkeklar original. |
| Nåværende | 8794 |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 11,85 kr
Fra 12,15 kr
Fra 9,14 kr
Fra 65,50 kr
Fra 12,15 kr
Fra 67,50 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |