Resirkulerte Sticky-Mate® klistrelapper med selvklebende 80 g/m2 papir. Disse klistrelappene har en trykt 30 cm linjal på hver side, perfekt for raske målinger og notater. Tilgjengelig i 2 størrelser (25/50 ark).
0,06 kg
| Antall | 250 | 500 | 1000 | 2500 |
|---|---|---|---|---|
| Pris/stk | 23,35 | 18,35 | 16,20 | 14,85 |
Hvit
| Minimum antall ved bestilling | Produktet kan bestilles i mindre antall, men en ekstra kostnad vil da tilkomme. |
| Green Points | 69 |
| CO2-avtrykk | 0,06 kg |
| Modell | None |
| Opprinnelsesland | STORBRITANNIA |
| Materiale | Resirkulert papir |
| Størrelse | 31 x 0,25 x 5 cm |
| Emballasje | 180stk |
| Bruttovekt | 6,7kg |
| Vekt | 6,36kg |
| Emballasje | 40x21x13cm |
| GTIN / EAN | 8713159718253 |
| GPSR-Informasjon | PF Concept International Coöperatief U.A. 2371 DX Roelofarendsveen The Netherlands PF Concept UK Neptune House Sycamore Trading Est Squires Gate La Blackpool FY4 3RL United Kingdom E-post: http://www.pfconcept.com/contact/ |
| Sertifikat | FSC®SMETA |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Trykkekostnad forutsetter trykkeklar original. |
| 25 sidor | 10000 |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 11,85 kr
Fra 18,30 kr
Fra 19,55 kr
Fra 32,15 kr
Fra 1,67 kr
Fra 1,67 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |