Solbriller i retrodesign med farget innside og sorte kategori-3 linser. Samsvarer med EN ISO 12312-1 og UV400.
0,17 kg
| Antall | 50 | 250 |
|---|---|---|
| Pris/stk | 22,50 | 21,70 |
Hvit
| Minimum antall ved bestilling | Produktet kan bestilles i mindre antall, men en ekstra kostnad vil da tilkomme. |
| Green Points | 14 |
| CO2-avtrykk | 0,17 kg |
| Opprinnelsesland | PRC |
| Materiale | PC plast |
| Størrelse | 14,5 x 5 x 15,5 cm |
| Emballasje | 300stk |
| Bruttovekt | 8kg |
| Vekt | 7,6kg |
| Emballasje | 35x41x30cm |
| GTIN / EAN | 8713159253778 |
| GPSR-Informasjon | PF Concept International Coöperatief U.A. 2371 DX Roelofarendsveen The Netherlands PF Concept UK Neptune House Sycamore Trading Est Squires Gate La Blackpool FY4 3RL United Kingdom E-post: http://www.pfconcept.com/contact/ |
| Sertifikat | NeiBSCI |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Trykkekostnad forutsetter trykkeklar original. |
| Nåværende | 18259 |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 11,85 kr
Fra 22,60 kr
Fra 25,60 kr
Fra 94,00 kr
Fra 40,00 kr
Fra 29,85 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |