Carolina bomullsnett er et praktisk og budsjettvennlig nett for arrangementer, konferanser og messer. Det lette nettet er perfekt for å bære med seg lette gjenstander som brosjyrer, flygeblad og giveaways. De 30 cm lange skulderstroppene gjør det enkelt å bære. Produsert i India med 100 g/m² OEKO-Tex sertifisert bomull. Tåler vekt opp til 5 kg.
0,50 kg
| Antall | 50 | 250 | 500 | 1000 |
|---|---|---|---|---|
| Pris/stk | 10,35 | 10,20 | 10,00 | 9,83 |
Natur
| Minimum antall ved bestilling | Produktet kan bestilles i mindre antall, men en ekstra kostnad vil da tilkomme. |
| Green Points | 16 |
| CO2-avtrykk | 0,50 kg |
| Opprinnelsesland | INDIA |
| Materiale | Bomull, 100 g/m2 |
| Størrelse | 38 x 42 cm |
| Emballasje | 250stk |
| Bruttovekt | 14kg |
| Vekt | 13,3kg |
| Emballasje | 39x59x27cm |
| GTIN / EAN | 8713159052821 |
| GPSR-Informasjon | PF Concept International Coöperatief U.A. 2371 DX Roelofarendsveen The Netherlands PF Concept UK Neptune House Sycamore Trading Est Squires Gate La Blackpool FY4 3RL United Kingdom E-post: http://www.pfconcept.com/contact/ |
| Sertifikat | NeiOEKO-TEX®SA8000 |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Trykkekostnad forutsetter trykkeklar original. |
| Nåværende | 26955 |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 11,85 kr
Fra 20,00 kr
Fra 75,00 kr
Fra 45,00 kr
Fra 34,00 kr
Fra 155,00 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |