Jacquard-vevd pledd med et subtilt geometrisk mønster som gir pleddet et stilig design. Ideelt for ethvert hjem. Et nydelig rutete mønster for alle som er interessert i komfort, men som også ønsker noe som gir hjemmet et noe mer stilig utseende. Laget av 100 % akryl, et menneskeskapt syntetisk materiale med egenskaper som etterligner ullfiber.
• Svært myk å ta på
• Kan vaskes i maskin
• Stilig geometrisk motiv
6.51 KG
| Antall | 25 | 50 | 100 | 250 | 500 |
|---|---|---|---|---|---|
| Pris/stk | 455,00 | 443,00 | 431,00 | 422,00 | 414,00 |
Brun
Vinga fokuserer på smarte og stilige produkter for hjem og friluftsliv. Design, funksjonalitet og miljø er det som styrer prosessen med å utvikle nye produkter og gaver til ansatte og kunder på bedrifter. Produktene kommer alltid pent pakket. Vinga skaper minner!
| Størrelse | 170 x 130 x 0.5 cm |
| Vekt | 490g |
| Trykkeflate | 200 x 120 mm |
| Materiale | Akryl |
| Opprinnelsesland | CHN |
| Product Compliance | Følg direktivet om innhold i AZO-fargestoff 2002/61/EU, Overhold formaldehyddirektivet EN 14184-1, Overhold direktivet om PCP-innhold 1999/51/EU |
| Social Compliance | BSCI |
| GPSR-Informasjon | https://www.xdconnects.com/en-gb/contact-us, https://vinga.com/eu/Contact product@xdconnects.com, info@vinga.com |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Trykkekostnad forutsetter trykkeklar original. |
| Nåværende | 1298 |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 1170,00 kr
Fra 544,00 kr
Fra 1953,00 kr
Fra 1562,00 kr
Fra 2661,00 kr
Fra 1709,00 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |