Det uparfymerte mellomstore trelyset fra Originalhome er 100 % naturlig og håndlaget av sertifisert palmekjernevoks. Dette er en ideell julegave til alle du vil dele lys og varme med. Lyset brenner i omtrent 1517 timer. Sett med 2 lys.
0,49 kg
Melert grønn
| Minimum antall ved bestilling | Produktet kan bestilles i mindre antall, men en ekstra kostnad vil da tilkomme. |
| Green Points | 18 |
| CO2-avtrykk | 0,49 kg |
| Modell | None |
| Opprinnelsesland | NEDERLAND |
| Materiale | Palmekjernevoks |
| Størrelse | 10 x 7,5 cm |
| Emballasje | 6stk |
| Bruttovekt | 3kg |
| Vekt | 2,85kg |
| Emballasje | 18x26x16cm |
| GTIN / EAN | 8713159743217 |
| GPSR-Informasjon | P.O Box 109 9670 AC Winschoten The Netherlands hello@originalhome.nl www.originalhome.nl |
| Sertifikat | Nei |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. |
| Nåværende | 40 |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 200,00 kr
Fra 184,00 kr
Fra 200,00 kr
Fra 317,00 kr
Fra 200,00 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |