Vi har oppdatert vår bestselgende Food Flask ved å legge til en underside i rustfritt stål på lokket, noe som betyr at maten ikke kommer i kontakt med plast. Sleiveskjeen er nå laget av bærekraftig trefiber, og produktet er nå pakket i en gaveeske. Flasken er vakuumforseglet for å holde maten varm i opptil 6 timer og kald i opptil 8 timer.
• Donasjon til "1% for the planet"
• Eksklusivt high-end detaljhandelsmerke
• Designet i London
• Slitesterkt design
3.47 KG
Turkis
| Størrelse | 8.8 x 8.8 x 15.2 cm |
| Vekt | 370g |
| Trykkeflate | 30 x 40 mm |
| Materiale | Rustfritt stål,Nylon |
| Opprinnelsesland | CHN |
| Product Compliance | Bisfenol A-frie materialer brukt, Oppfyll matvaredirektivet 1935/2004/EU & 2020/1245, Begrenset i Stockholmkonvensjonen, EU/UK PoP-forordningen, REACH-forordning (EF) nr. 1907/2006, total fluor mindre enn 50 ppm |
| Social Compliance | SMETA |
| GPSR-Informasjon | https://black-blum.com/pages/contactus askme@black-blum.com |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Trykkekostnad forutsetter trykkeklar original. |
| Nåværende | 1269 |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 22,40 kr
Fra 18,40 kr
Fra 22,40 kr
Fra 34,10 kr
Fra 65,00 kr
Fra 110,00 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |