Inspirert av den aller første matboksdesignen fra Black+Blum. Lunch Box Original er designet som en keramisk bolle, og inneholder en innvendig beholder samt en lekkasjesikker sausgryte med pynt i lokket og en gaffel i rustfritt stål.
• Eksklusivt high-end detaljhandelsmerke
• Donasjon til "1% for the planet"
• Slitesterkt design
• Designet i London
3.36 KG
Turkis
| Størrelse | 19.8 x 19.8 x 5.6 cm |
| Vekt | 520g |
| Trykkeflate | 80 x 40 mm |
| Materiale | PP,Tritan |
| Opprinnelsesland | CHN |
| Product Compliance | Bisfenol A-frie materialer brukt, Oppfyll matvaredirektivet 1935/2004/EU & 2020/1245, Begrenset i Stockholmkonvensjonen, EU/UK PoP-forordningen, REACH-forordning (EF) nr. 1907/2006, total fluor mindre enn 50 ppm |
| Social Compliance | SMETA |
| GPSR-Informasjon | https://black-blum.com/pages/contactus askme@black-blum.com |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Trykkekostnad forutsetter trykkeklar original. |
| Nåværende | 746 |
| Nästa Leverans : 2026-09-24 | 2000 |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 22,40 kr
Fra 18,40 kr
Fra 22,40 kr
Fra 34,10 kr
Fra 65,00 kr
Fra 110,00 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |