Den første virkelig lekkasjesikre matboksen i rustfritt stål. Den er en 3 i 1, multifunksjonell matboks som lar deg transportere lunsjen din, tilberede retter i ovnen og til og med oppbevare ferdiglagede måltider i fryseren. Den er laget av slitesterkt rustfritt stål og er perfekt til å frakte dine kulinariske kreasjoner med stil. Den minner om gamle tiders feltflasker fra hæren eller camping, men har et moderne, minimalistisk uttrykk som vil eldes med stil. Silikonventilen sørger for en sikker vakuumforsegling, glidebryteren gjør det enkelt å skille innholdet fra hverandre, og gaffel + holder er lagt til for enkelhets skyld.
• Eksklusivt high-end detaljhandelsmerke
• Designet i London
• Donasjon til "1% for the planet"
• Slitesterkt design
4.69 KG
Turkis
| Størrelse | 20 x 14 x 6 cm |
| Vekt | 460g |
| Trykkeflate | 70 x 40 mm |
| Materiale | Rustfritt stål,Silikon |
| Opprinnelsesland | CHN |
| Product Compliance | Bisfenol A-frie materialer brukt, Oppfyll matvaredirektivet 1935/2004/EU & 2020/1245, Begrenset i Stockholmkonvensjonen, EU/UK PoP-forordningen, REACH-forordning (EF) nr. 1907/2006, total fluor mindre enn 50 ppm |
| GPSR-Informasjon | https://black-blum.com/pages/contactus askme@black-blum.com |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Trykkekostnad forutsetter trykkeklar original. |
| Nåværende | 1613 |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 22,40 kr
Fra 22,40 kr
Fra 18,40 kr
Fra 34,10 kr
Fra 65,00 kr
Fra 110,00 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |