Enkelvegget 500 ml matt sodaglassflaske med frostet finish og bambuslokk. Anbefales for kalde drikker. Kun håndvask. Bambusen som brukes kommer fra mer bærekraftige og sosialt ansvarlige kilder. Presenteres i gaveeske av resirkulert papp.
0,81 kg
| Antall | 50 | 100 | 1000 |
|---|---|---|---|
| Pris/stk | 29,20 | 28,35 | 27,50 |
Hvit
| Minimum antall ved bestilling | Produktet kan bestilles i mindre antall, men en ekstra kostnad vil da tilkomme. |
| Green Points | 24 |
| CO2-avtrykk | 0,81 kg |
| Modell | None |
| Opprinnelsesland | PRC |
| Materiale | 90% Borosilikatglass Bambus tre |
| Diameter | 3,6cm |
| Størrelse | 7 x 21,7 x 7 x Ø 3,6 cm |
| Emballasje | 36stk |
| Bruttovekt | 12kg |
| Vekt | 11,4kg |
| Emballasje | 46x23x48cm |
| GTIN / EAN | 8713159706861 |
| GPSR-Informasjon | PF Concept International Coöperatief U.A. 2371 DX Roelofarendsveen The Netherlands PF Concept UK Neptune House Sycamore Trading Est Squires Gate La Blackpool FY4 3RL United Kingdom E-post: http://www.pfconcept.com/contact/ |
| Sertifikat | NeiBSCI |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Trykkekostnad forutsetter trykkeklar original. |
| Nåværende | 9415 |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 11,85 kr
Fra 134,00 kr
Fra 146,00 kr
Fra 138,00 kr
Fra 134,00 kr
Fra 275,00 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |