Fashion Bluetooth®-høyttaleren med stoff har flott lyd og en stil som følger trenden. Grillen på høyttaleren er innhyllet i et vevd stoff, og kabinettet har en myk utførelse. Høyttalerens 3-watts driver har stor kraft, mens den innebygde musikk-kontrollen og mikrofonen lar deg kontrollere musikken og holde en telefonkonferanse fra et hvilket som helst sted, uten å berøre telefonen. 400 mAh-batteriet vil holde musikken gående i over 2 timer. Bluetooth®-rekkevidden er på ti meter (33ft). Bluetooth® versjon 5.0.
5,17 kg
| Antall | 50 | 100 |
|---|---|---|
| Pris/stk | 184,00 | 175,00 |
Solid svart
| Minimum antall ved bestilling | Produktet kan bestilles i mindre antall, men en ekstra kostnad vil da tilkomme. |
| Green Points | 12 |
| CO2-avtrykk | 5,17 kg |
| Opprinnelsesland | PRC |
| Materiale | ABS plast |
| Størrelse | 4 x 8,2 x 11,2 cm |
| Emballasje | 40stk |
| Bruttovekt | 10kg |
| Vekt | 9,5kg |
| Emballasje | 24x48x25cm |
| GTIN / EAN | 8713159367819 |
| GPSR-Informasjon | PF Concept International Coöperatief U.A. 2371 DX Roelofarendsveen The Netherlands PF Concept UK Neptune House Sycamore Trading Est Squires Gate La Blackpool FY4 3RL United Kingdom E-post: http://www.pfconcept.com/contact/ |
| Sertifikat | NeiBSCI |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Trykkekostnad forutsetter trykkeklar original. |
| Nåværende | 4346 |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 11,85 kr
Fra 8,00 kr
Fra 10,35 kr
Fra 20,85 kr
Fra 20,85 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |