Telefonholderen Alhena er et skrivebordstilbehør laget av resirkulert plast, komplettert med en solid metallbase. Telefonholderen har justerbare vinkler og høyde, noe som gir en komfortabel og tilpassbar seeropplevelse. Perfekt for jobb eller hjemmebruk.
0,87 kg
| Antall | 50 | 250 | 500 | 1000 |
|---|---|---|---|---|
| Pris/stk | 48,35 | 45,85 | 45,00 | 44,20 |
Hvit
| Minimum antall ved bestilling | Produktet kan bestilles i mindre antall, men en ekstra kostnad vil da tilkomme. |
| Green Points | 58 |
| CO2-avtrykk | 0,87 kg |
| Modell | None |
| Opprinnelsesland | PRC |
| Materiale | ABS plast, Jern |
| Størrelse | 12 x 2,9 x 6,8 cm |
| Emballasje | 50stk |
| Bruttovekt | 9kg |
| Vekt | 8,55kg |
| Emballasje | 28x37x17cm |
| GTIN / EAN | 8713159730255 |
| GPSR-Informasjon | PF Concept International Coöperatief U.A. 2371 DX Roelofarendsveen The Netherlands PF Concept UK Neptune House Sycamore Trading Est Squires Gate La Blackpool FY4 3RL United Kingdom E-post: http://www.pfconcept.com/contact/ |
| Sertifikat | NeiRCSBSCI |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Trykkekostnad forutsetter trykkeklar original. |
| Nåværende | 6721 |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 11,85 kr
Fra 10,45 kr
Fra 23,60 kr
Fra 327,00 kr
Fra 8,00 kr
Fra 10,35 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |