Pebble er en stilren flaskeåpner i rustfritt stål med en glatt og behagelig form som gir deg god kraft til å fjerne kapsler, og et stort hull som gjør det enkelt å henge den på en krok.
0,67 kg
| Antall | 50 | 250 | 1000 |
|---|---|---|---|
| Pris/stk | 20,85 | 20,00 | 19,20 |
Sølv
| Minimum antall ved bestilling | Produktet kan bestilles i mindre antall, men en ekstra kostnad vil da tilkomme. |
| Green Points | 8 |
| CO2-avtrykk | 0,67 kg |
| Opprinnelsesland | PRC |
| Materiale | Rustfritt stål |
| Størrelse | 18 x 4 cm |
| Emballasje | 120stk |
| Bruttovekt | 9kg |
| Vekt | 8,55kg |
| Emballasje | 15x20x12cm |
| GTIN / EAN | 8713159243274 |
| GPSR-Informasjon | PF Concept International Coöperatief U.A. 2371 DX Roelofarendsveen The Netherlands PF Concept UK Neptune House Sycamore Trading Est Squires Gate La Blackpool FY4 3RL United Kingdom E-post: http://www.pfconcept.com/contact/ |
| Sertifikat | BSCINei |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Trykkekostnad forutsetter trykkeklar original. |
| Nåværende | 68878 |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 11,85 kr
Fra 300,00 kr
Fra 334,00 kr
Fra 550,00 kr
Fra 27,90 kr
Fra 8,00 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |