Joe keramikkrus har en matt utside med blank innside, samt et rundt og komfortabelt håndtak. Kapasitet 450 ml. Tåler oppvaskmaskin for alle printmetoder. Kommer i en hvit gaveeske i papp.
0,55 kg
| Antall | 50 | 100 | 500 |
|---|---|---|---|
| Pris/stk | 90,00 | 87,00 | 85,00 |
Hvit
| Minimum antall ved bestilling | Produktet kan bestilles i mindre antall, men en ekstra kostnad vil da tilkomme. |
| Green Points | 24 |
| CO2-avtrykk | 0,55 kg |
| Modell | None |
| Opprinnelsesland | PRC |
| Materiale | Keramikk |
| Størrelse | 11,1 x 11,7 x 7,1 cm |
| Emballasje | 24stk |
| Bruttovekt | 11kg |
| Vekt | 10,45kg |
| Emballasje | 35x30x26cm |
| GTIN / EAN | 8713159579533 |
| GPSR-Informasjon | PF Concept International Coöperatief U.A. 2371 DX Roelofarendsveen The Netherlands PF Concept UK Neptune House Sycamore Trading Est Squires Gate La Blackpool FY4 3RL United Kingdom E-post: http://www.pfconcept.com/contact/ |
| Sertifikat | NeiBSCI |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. |
| Nåværende | 250 |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 11,85 kr
Fra 178,00 kr
Fra 167,00 kr
Fra 153,00 kr
Fra 210,00 kr
Fra 143,00 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |