Keramisk krus med moderne design, matt overflate med blank innside og kontrastfarge. Kapasitet 360 ml. Tåler oppvaskmaskin for alle printmetoder. Leveres i en hvit gaveeske i papp.
0,46 kg
| Antall | 50 | 100 | 250 |
|---|---|---|---|
| Pris/stk | 70,00 | 67,00 | 65,00 |
Hvit
| Minimum antall ved bestilling | Produktet kan bestilles i mindre antall, men en ekstra kostnad vil da tilkomme. |
| Green Points | 34 |
| CO2-avtrykk | 0,46 kg |
| Modell | None |
| Opprinnelsesland | PRC |
| Materiale | Steintøy |
| Diameter | 9,2cm |
| Størrelse | 9,8 x Ø 9,2 cm |
| Emballasje | 24stk |
| Bruttovekt | 10kg |
| Vekt | 9,5kg |
| Emballasje | 51x31x26cm |
| GTIN / EAN | 8713159569558 |
| GPSR-Informasjon | PF Concept International Coöperatief U.A. 2371 DX Roelofarendsveen The Netherlands PF Concept UK Neptune House Sycamore Trading Est Squires Gate La Blackpool FY4 3RL United Kingdom E-post: http://www.pfconcept.com/contact/ |
| Sertifikat | NeiBSCI |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Trykkekostnad forutsetter trykkeklar original. |
| Nåværende | 2886 |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 11,85 kr
Fra 178,00 kr
Fra 153,00 kr
Fra 167,00 kr
Fra 210,00 kr
Fra 143,00 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |